Lato z urlopem w Jastarni

Jastarnia to niewielka miejscowość nadmorska leżąca na Helu w województwie pomorskim. Jastarnia liczy sobie 4000 mieszkańców, jest miastem nastawionym na turystykę – odwiedzana przez tysiące podróżnych. To miejsce dla ludzi lubiących aktywny wypoczynek – pływanie, kitesurfing, windsurfing i podobne dyscypliny sportowe.

Miejsce posiada dość sporą plażę dzięki czemu możemy aktywnie spędzać wyczekiwane wczasy, jak również opalać się i relaksować na plaży, kiedy będziemy zmęczeni po wizycie nad wodą. Podczas opalania należy pamiętać o użyciu kremu z filtrem aby nasza skóra nie doznała oparzeń.

Jeżeli zamierzamy w tym roku odwiedzić Jastarnię, to pierwszą rzeczą, jaką powinniśmy zrobić jest sprawdzenie noclegu w poszukiwaniu idealnej oferty dla nas i naszych bliskich. W Jastarni baza noclegowa jest bardzo duża oferująca nam zarówno małe pokoje na wynajem za kwotę 20 zł, jak i domki do wynajęcia za 150 zł – w pełni wyposażone i dające nam wygodę przebywania nad morzem. Jeżeli wybieramy się z rodziną na wakacje do Jastarni to nocleg w domku będzie dobrą opcją, ponieważ dzięki temu zapłacimy prawdopodobnie mniej niż w przypadku hostelu czy pokoju. Jednocześnie będziemy mieli wygodę mieszkania w domku, co sprawi, że poczujemy się, jak u siebie.

Wyjeżdżając na wakacje nad morzem musimy pamiętać o stosowaniu kremów z filtrem oraz bezpieczeństwie nad wodą, która może być czasami zdradliwa.

Jeżeli kochamy sporty wodne i lubimy wypływać daleko od brzegu – ważne, by w tym czasie ktoś z rodziny nas obserwował, ponieważ fala może wynieść daleko od brzegu.

Jadąc nad wodę nie należy zabierać ze sobą zbyt wielkiej ilości ubrań, ponieważ część z nich możemy kupić na miejscu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>